KONKURS ZA POSAO – MEDICINSKA SESTRA / TEHNIČAR

Poliklinici MEGACLINIC potreban/a:

Medicinska sestra / tehničar

Uslovi:

  • završena srednja / viša medicinska škola
  • licenca ili podnet zahtev za dobijanje licence
  • položen državni ispit
  • poželjno radno iskustvo u poliklinici ili sličnoj medicinskoj ustanovi
  • komunikativnost
  • poželjno znanje mađarskog i engleskog jezika
  • znanje rada na računaru
  • sistematičnost i dobra organizovanost u radu

Opis posla:

  • prijem pacijenata, zakazivanje pregleda, naplata
  • uzorkovanje krvi za laboratorijske analize i davanje terapije
  • asistiranje lekarima prilikom obavljanja pregleda
  • pravovremeno obaveštavanje nadređenog o potrebama nabavke
  • po potrebi obavljanje rada na terenu
  • održavanje higijene radnog prostora

Nudimo:

  • rad u ustanovi sa 20 godina postojanja
  • dinamičan rad u dobrom i timski orijentisanom kolektivu
  • dobre uslove rada

Mesto rada: Subotica, Aleja Maršala Tita 33.

Rok za prijavu: 20. jun 2020. godine.

Napomena: Potreban kraći probni rad (po dogovoru).

Očekujemo Vaše prijave isključivo elektronskim putem! Biografije šaljite na e-mail info@megaclinic.rs sa naznakom konkurs za medicinsku sestru/tehničara – napominjemo da će se uzeti u obzir samo kandidati u čijoj biografiji budu navedeni uslovi iz konkursa. Nepotpune prijave se neće razmatrati. Kontaktiraćemo samo kandidate koji budu ušli u uži izbor.

0
  Slične objave